Подружжя Родікових нещодавно померли від коронавірусу.

Київська єпархія Православної церкви України взяла під опіку 13 дітей із дитячого будинку сімейного типу, що функціонував на Київщині.

Про це повідомив митрополит Православної церкви України Епіфаній, який два роки тому хрестив цих дітей.

Він розповів, що добре знає цю родину, зокрема, їхні труднощі з вимушеним переселенням через війну на Донбасі. Вони залишили свій дім у Макіївці, який згодом спалили бойовики та переїхали на Київщину.

«Ми турбувалися про цю сім’ю. Добре пам’ятаю, як гамірно, але дуже затишно й по-домашньому щоразу зустрічала ця родина, яка ніколи не ділила дітей на “власних” та “усиновлених”, де всі діти росли в любові й злагоді», — розповів Епіфаній.

За його словами, церква продовжує опікуватися цією родиною, подбає про неї матеріально. Київська єпархія ПЦУ вже створила цільовий «Благодійний фонд допомоги сім’ї Родікових».

«Церква продовжує всебічно опікуватися цією родиною, подбає про її духовні та матеріальні потреби. Київською єпархією Православної церкви України вже створений цільовий Благодійний фонд допомоги сім’ї Родікових, він допоможе сім’ї вирішити найболючіші питання», — проінформував він.

До слова, будинок сімейного типу, де подружжя були вихователями залишиться за родиною. Повідомляє ТСН. Опікункою неповнолітніх братів та сестер вже зголосилися бути їхня старша сестра з чоловіком.

Нагадаємо, у неділю, 21 березня, у місті Васильків Обухівського району від COVID-19 помер батько 10 дітей Володимир Родіков. А 29 березня від коронавірусу померла мати – Діана Родікова.

Подружжя виховувало 13 дітей – п’ятьох рідних, двоє з яких вже повнолітні, та вісьмох прийомних. Родина мешкала у с. Липовий Скиток, що на Васильківщині.

Фото: facebook