У мережі ресторанів «Пузата хата» на касі проігнорували пропозицію передати привіт пораненим військовим. Пізніше адміністрація вибачилась за поведінку касира.

Про цю історію розповіла волонтерка Наталія Юсупова на своїй Facebook-сторінці.

За її словами, 30 березня в одному з ресторанів «Пузата хата» вона купувала багато порцій борщу та вареників. Дівчина на касі поцікавилась, чи це обід на офіс, а волонтерка відповіла, що для військових у шпиталь і запропонувала касирці «передати хлопцям щось смачне».

«Вона на мене дивиться порожнім поглядом і каже «Ми таким не займаємося». Ну ок, кажу, але Ви могли б передати хлопцям привіт і побажання якнайшвидшого одужання. Вона на мене подивилася, як на іншопланетянку і промовчала», – описала волонтерка ситуацію.

Наталія Юсупова з сумом зауважила, що ці люди захистили народ від війни, але багато хто про це забув. У відповідь під цим дописом деякі дописувачі почали звинувачувати волонтерку у маніпуляціях і заявляти, що касир не вирішує таких питань.

Наступного дня, зранку 31 березня, вона отримала коментар від мережі «Пузата хата», де адміністрація написала, що їй прикро через байдужість касира. Повідомили також, що подібні питання вирішує керуючий закладу і в мережі шкодують, що касирка проігнорувала звернення волонтера.

Згодом Наталія Юсупова написала, що після цієї публікації два кафе запропонували допомогу в приготуванні обіду для поранених.

«Так само кияни надішлють новий одяг для воїнів, передадуть новий протипролежневий матрац, передадуть ліки. І головне – сьогодні дуже хороша людина – Олександр – оплатила дорогущий квадрокоптер вартістю 53 тисячі гривень… Інші співгромадяни відправили матеріальну допомогу, хто скільки міг і написали добрі слова підтримки… Зовсім молоді хлопці віддають життя і здоров’я, щоб ми мали можливість жити і заробляти, відзначати свята і спокійно спати. Пам’ятайте про це», – повідомила волонтерка.

Вона не назвала, які саме кафе зголосилися передавати обіди пораненим військовим. Проте в одній із публікацій вона навела приклад небайдужості касира мережі піцерій Veterano Pizza. За словами Наталії Юсупової, вона запропонувала касирці так само за бажанням передати щось смачне хлопцям у шпиталь.

«Дівчина одразу: «Ми зараз допомагаємо онко центру, але я зараз дізнаюся» і втекла. Повертається з чеком: «Ми Вам зробили 25% знижку і передавайте смачного пораненим»… Офіціант Вікторія, вчинила, як громадянин країни, їй не спало на думку, що я від неї щось вимагаю. Вона хотіла допомогти і вона це зробила. Дівчинка знає, що йде війна і є поранені», – написала волонтерка у соцмережі.

Нагадаємо,  у лютому телеканал «Київ» запустив спецпроект «Дебальцеве». В одному з випусків телеканал розповідав історію загиблого військового Володимира Самоленка вустами його осиротілої доньки. Дівчина втратила батька, коли їй було 17 років.

Фото: Фейсбук волонтерки