Співачка зайнялася пошуками адвоката.

Про це співачка Злата Огнєвіч повідомила на своїй сторінці в Instagram.

За словами співачки, суддя навіть не розпочаа  розглядати справу і просто відпустила переслідувача. Злата Огневич зауважила, що наразі дуже переживає за свою безпеку та здоров’я.

Kyiv Media

«Ми подали прохання про те, щоб людину якимось чином обмежили від наближення до мене, але жінка-суддя навіть не стала розглядати це дуже дрібне, мабуть, для неї питання. Злочинець наразі на волі, за законом його більше не можуть затримувати. Йому навіть не вручено припис про не наближення до мене», – повідомила Огнєвіч.

Співачка зазначила, що буде відстоювати свої права в суді та домагатися арешту свого переслідувача і справедливого покарання. Зараз вона зайнялася пошуками адвоката.

Kyiv Media

До слова, дії чоловіка, який переслідував артистку, кваліфікували за дуже важкою статтею – ч.1 ст. 129 КК України. Санкції цієї статті передбачають до двох років позбавлення волі. Чоловік був затриманий і його справу направили до суду, для обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, співачка Злата Огнєвіч показала чоловіка, який три роки погрожує їй розправою. Артистка звернулася по допомогу до правоохоронців, президента Володимира Зеленського і мера Києва Віталія Кличка.

25 січня, столичні копи менш ніж за добу затримали сталкера, який погрожував Златі Огнєвіч. Після затримання переслідувача Злата Огнєвіч закликала підписати петицію про Стамбульську конвенцію. 

Фото: Instagram