Раніше у школі економіки на гроші "Нової пошти" організували іменну стипендію студентам, яка покриває 90% вартості навчання для 10 абітурієнтів.

Про це заявили на Faceb00k-сторінці Київської школи економіки (KSE).

У Школі заявили, що загалом протягом останніх трьох років “Нова пошта” надала їм вже 6 мільйонів гривень і в 2021 році заснувала іменну стипендію для студентів магістерської програми з економічного аналізу. Стипендія покриває 90% вартості навчання для 10 абітурієнтів.

“У 2021 році “Нова пошта” прийняла рішення збільшити свою підтримку і додати до щорічного інституційного внеску грант на облаштування сприятливого освітнього простору у новій будівлі Школи“, – заявили в KSE.

Планується, що простір “стане осередком як студентського так і адміністративного життя”. Простір займе один поверх. Окрім трьох аудиторій на ньому розміщується опен-спейс, де “стратегуватимуть над новими програмами та покращуватимуть існуючі” члени команди Школи. У просторі впроваджено концепцію мобільних робочих місць, що дозволить комфортно навчатися та працювати 140 студентам та співробітникам.

Нагадаємо, раніше Київська школа економіки заявила, що отримає фінансову допомогу від компанії Dragon Capital Томаша Фіали у розмірі 700 тисяч доларів.

Також нещодавно довкола Школи та її керівника Милованова розгорівся скандал після того, як громадські активісти звинуватили Милованова в отириманні відкату за призначення до наглядової ради «Укроборонпрому». Йшлося про те, що Школа економіки отримала 1,68 мільйона гривень від підприємства «Спецтехноекспорт», що входить до концерну «Укроборонпром». Гроші перерахували за «дослідження», предмет якого не розголошують як концерн, так і Милованов. Милованов повертати отримані гроші відмовився і заперечив отримання грошей від держконцерну.

Фото: Фейсбук