Крім того, 95% тих, хто зупинив діяльність, планують її відновити.

Про це свідчать дані опитування Gradus Research Company, проведеного на замовлення Київської школи економіки.

Так, за даними опитування, 75% українських підприємців продовжують займатися бізнесом. Також, майже всі з тих, хто втратив справу, планують відновити її: більшість — після війни, третина — за нагоди, не чекаючи кінця військових дій, і невелика частина — найближчим часом, не чекаючи нагоди.

Крім того, на сьогодні більшилось число власників та топ-менеджерів, які характеризують свій бізнес, як “такий, що працює, як і раніше” і “такий, що працює частково” Причому 38% підприємців зазначили, що їхній бізнес не потребуватиме галузевої трансформації.

За даними опитування, український бізнес відновлює намір виплачувати гроші працівникам та постачальникам. Якщо у березні виплати працівникам на довоєнному рівні планували
здійснювати 14% роботодавців, то станом на кінець квітня — 23%, а кількість тих, хто не планує виплати зменшилась на третину.

Наразі 61% компаній, які залишилися працювати, не потребують переміщення в іншу область, 10% чекають на переїзд, усі інші або вже переїхали, або знаходяться у процесі.

До слова, опитування було проведено дослідницькою компанією Gradus Research методом самозаповнення анкети в мобільному додатку.

Фото: Фейсбук