В компанії жаліються на «купи вилитого бруду».

Українська рекламна агенція Banda прокоментувала рішення влаштувати колаборацію з російською SMM-компанією SETTERS. Саме остання анонсувала співпрацю з «українськими партнерами» минулого четверга, у той час як Banda взагалі не коментувала новину.

Нині ж представники агенції пафосно повідомили, що мають «чітку позицію» щодо політичних питань, в якій «не може бути компромісів». Також в Banda скаржаться, що на них, мовляв, «було вилито купи бруду».

«З 2014 ми не працюємо з російським бізнесом. Ми навіть не обговорюємо це. Ми не співпрацюємо з Setters на комерційній основі та не задіяні в жодному проекті разом із ними (…) Ми хочемо і будемо обмінюватися досвідом з найкращими світовими агенціями. Ми прагнемо дружити з цікавими та талановитими людьми. Ми проти сліпої ненависті» — йдеться в повідомленні.

В кінці повідомлення Banda пише, що не сприймає позицію про «ненависть до людини тільки через те, що вона росіянин».

Чому агенція вирішила влаштувати таку колаборацію саме з російськими рекламниками, в дописі прямо не повідомляється. Banda вимкнула можливість залишати коментарі під цією публікацією.

Як ми повідомляли, п’ятеро працівників SETTERS приїхали і будуть працювати у Києві до 8 червня, а потім повернуться до Санкт-Петербурга разом з п’ятьма працівниками Banda Agency. Ті там також будуть працювати певний час.

Як ми повідомляли, екскурсовод в PinchukArtCentre нібито назвав війну на Донбасі «громадянською».

Фото: Фейсбук