Вартість цих квартир - близько 7 мільйонів гривень.

Про це повідомили в прес-службі Київської міської прокуратури.

У прес-службі зазначили, що Дніпровська окружна прокуратура столиці забезпечила виконання судових рішень щодо повернення в державну власність 2 квартир вартістю майже 7 мільйонів гривень.

За даними слідства, у 2018 році на підставі підроблених свідоцтв про право власності на 2 квартири загальною площею 228 кв. м до Державного реєстру речових прав було внесено відомості, згідно з якими квартири на праві власності зареєстровані за підставними особами та згодом були передані в іпотеку.

Водночас в прокуратурі підкреслили, що раніше вказані квартири були придбані Міністерством фінансів України, а згодом – передані Міністерству закордонних справ України та Державній фіскальній службі України для службових потреб.

Оскільки свідоцтва про право власності на ці квартири не видавалися, прокуратурою в інтересах МЗС та ДФС України заявлені позовні заяви про скасування записів щодо держреєстрації права власності, а також визнання договорів іпотеки недійсними.

Дніпровський районний суд задовольнив позовні вимоги прокуратури, скасував записи про державну реєстрацію, а також визнав недійсними договори іпотеки.

Наразі зазначені судові рішення виконані, а житлові приміщення повернуті в державну власність.

Фото: фейсбук