Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба закликав жителів області зберігати спокій й запевнив, що безпекова ситуація під контролем.

Про це йдеться у зверненні Кулеби, опублікованому в Телеграм.

“Ситуація в Київській області відносно спокійна. Всі сили оборони знаходяться на своїх місцях. Посилюється робота щодо оборонних заходів у Київській області. Тож, будь ласка, зберігайте спокій! Довіряйте виключно офіційним джерелам інформації. Якщо ви почули сигнал повітряної тривоги, негайно прямуйте до бомбосховища або найближчого укриття”, – сказав він.

Кулеба додав, що Київська ОВА працює на своєму місці. Так само в Києві перебувають співробітники Офісу президента й Кабінету міністрів. Крім того, народні депутати працювали три доби поспіль у будівлі Верховної Ради в Києві.

Голова ОВА попросив мешканців області дотримуватися обмежень комендантської години й вчасно повертатися додому.

Раніше командувач угруповання сил і засобів оборони міста Києва генерал-лейтенант Олександр Павлюк заявив, що не можна виключати ймовірність спроб формування нових ударних угруповань на Київському та Чернігівському напрямках. Водночас на сьогодні більшою загрозою є ймовірність ракетних обстрілів Києва.

Фото: Відкриті джерела