Поряд з нею вже проводять богослужіння.

Про це повідомили на сторінці “Global Ukraine” у Facebook.

“Мадонна з Київського метро тепер є покровителькою однієї з католицьких парафій в Неаполі“, – зазначили у дописі. Прототипом ілюстрації стало фото киянки Тетяни Блізняк, яка годувала немовля в метрополітені, переховуючись від російських снарядів.

Kyiv Media

Біля зображення киянки, яка годує немовля у столичній підземці, горять свічки та стоять квіти, здебільшого жовто-блакитні.

Нагадаємо, авторка малюнка – дніпрянка Марина Соломенникова. Вона випадково побачила фотографію жінки в метро Києва, яка годує немовля, сидячи на підлозі. Знімок надихнув її намалювати картину, яка була б символом усіх українських матерів, які мусять ховатися від російських обстрілів у бомбосховищах.

Kyiv Media

Ілюстрація з’явилася на початку березня й одразу стала відомою у соцмережах. Самій художниці написав автор фото – угорський фотожурналіст Андраш Фьольдеш. З коментарів у соцмережі художниця дізналася, що героїня на фото – 27 річна киянка Тетяна Блізняк.

Kyiv Media

Ілюстрацію Марини Соломенникової опублікував консультант ватиканського секретаріату у справах комунікацій Джеймс Мартін. Цю та кілька десятків інших своїх робіт на тему війни в Україні художниця виставила на міжнародну платформу. Зароблені кошти передає на потреби армії.

Фото: Фейсбук