Змагання пройшли в столичному Палаці Спорту.

Абсолютна чемпіонка України з художньої гімнастики, киянка Вікторія Онопрієнко, стала володаркою «Кубка Дерюгіної-2020». Про це повідомляє сайт КМДА.

Гімнастка вперше представила на міжнародній арені чотири нові програми, а відмінні виступи дали їй змогу стати найкращою у багатоборстві. Інші призові місця змагання дісталися білоруським спортсменкам Аліні Горносько та Анастасії Салос.

Загалом українки вибороли 9 призових місць: у рамках міжнародних змагань, у фіналах групових вправ та на етапі Гран-прі серед гімнасток, які виступали в індивідуальних вправах. Додамо, що минулого року головний приз цих змагань теж здобула українська гімнастка — Влада Нікольченко.

25-ті міжнародні змагання серії Гран-прі з художньої гімнастики «Кубок Дерюгіної-2020» відбулися в столичному Палаці спорту. Столицю відвідали гімнастки з 16 країн світу.

Нагадаємо: цьогоріч у листопаді Київ прийматиме 35-й чемпіонат Європи з художньої гімнастики. Після «Кубка Дерюгіної» наші спортсменки починають підготовку до цієї першості.

Фото: кмда