Колекція виготовлена переважно з поліетиленових пакетів, термо-сумок, а також дощовиків, анімалістичного скотчу і навіть готових аксесуарів.

Дизайнерка та авторка Instagram-проекту kyiv_bag_digest Сніжана Чернецька створила колекцію одягу зі сміття. Проект отримав назву Replast SS2021: fashion show. Про це дизайнерка повідомила The Village Україна.

Як зазначається, колекція виготовлена переважно з поліетиленових пакетів, термо-сумок, а також дощовиків, анімалістичного скотчу і навіть готових аксесуарів.

Kyiv Media

Kyiv Media

Наше покоління наплодило стільки пластику, що навіть якщо ми будемо реюзати його по максимуму, матеріалу вистачить на десятки тисячоліть. Його кількість така велика, що з нього можна робити одяг та будь-які речі, які закриватимуть базові потреби людини, – розповідає Чернецька.

Kyiv Media

Kyiv Media

Дизайнерка також додає, що моделей, яких зняли для колекції, зобразили в образі бунтівників, які створили свій протестний рух Replast. Вони відкрили для себе сміття як новий ресурс і хочуть започаткувати «революцію у використанні пластику».

Kyiv Media

Kyiv Media

Молодь майбутнього знайшла спосіб самовиражатися та створила свій протестний рух. Нове закрите угруповання, яке поставило собі за мету знайти застосування усьому пластику, який був, – додає дизайнерка.

Перед створенням колекції Сніжана фотографувала різноманітні вінтажні (і не тільки) сумки, пакети мешканців столиці кожного дня, публікуючи фото на сторінці проекту в Instagram.  Таким чином, дизайнерка переосмислювала дизайн і середовище, в якому вона знаходиться. Акаунт вже має більше 2 тисяч підписників.

Фото: Instagram