Також з нового місяця карантин послаблять і в Києві.

Київська область з 1 травня переходить із «червоної» зони епідемічної небезпеки до «жовтої» і зможе послабити карантинні обмеження. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов у своєму Telegram.

За його словами, відповідне рішення ухвалила комісія ТЕБ та НС; крім Київщини, послабити карантин зможе також Миколаївщина.

«Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 01 травня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Київської та Миколаївської областей.  Також застосувати на території Київської та Миколаївської областей обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для «жовтий» рівня епідемічної небезпеки» — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні 28 квітня ухвалила рішення скасувати з 1 травня в Києві «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Фото: Фейсбук