Ще декілька підприємств нині на стадії оформлення.

Київська область продовжує приймати підприємства з інших регіонів України, де ведуться бойові дії. Наразі до пристоличного регіону перевезли свої потужності 17 таких підприємств. Про це йдеться в повідомленні Київської обласної військової адміністрації (КОВА).

Ще 4 підприємства нині на стадії оформлення транспортування, а 34 розглядають пропозиції площ для переміщення.

В обладміністрації зауважили, що з метою оперативного реагування на запити релокації, разом у співпраці з районними військовими адміністраціями та органами місцевого самоврядування постійно оновлюється реєстр пропозицій для розміщення підприємств. До цієї роботи також долучилися Департамент економіки та цифровізації ОВ, Агенція регіонального розвитку Київської області.

Як зазначив очільник КОВА Олексій Кулеба, у якості пропозицій до проекту також долучаються індустріальні парки Київської області, які є ефективним інструментом збільшення інвестиційної привабливості.

Створення нових робочих місць та відновлення економічної стабільності регіону є одним із пріоритетів області. Підтримуючи роботу підприємців, ми зможемо підвищити економічну спроможність нашого регіону“, – підсумував він.

Нагадаємо: на Київщині знищили понад 100 підприємств: з них 44 — повністю.

Фото: Фейсбук