Київщина отримала від шести європейських країн 105 одиниць енергетичного обладнання, яке надійшло як гуманітарна допомога.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

«Сьогодні ми отримали чергову партію допомоги для відновлення енергопостачання. Це обладнання різного класу, яке допоможе усунути на цьому енергооб’єкті важкі пошкодження, які були завдані ракетними ударами рф», — наголосив міністр енергетики Герман Галущенко під час відвідин одного з енергетичних об’єктів Київської області.

Зазначається, що разом з Галущенком об’єкт відвідали посол Польщі Бартош Ціхоцкі, посол Австрії Арад Бенкьо, тимчасово повірена у справах Нідерландів Есселієн ван Ертен, а також представники дипломатичних місій Азербайджану, Литви та Південної Кореї.

Переданий вантаж включає, зокрема, трансформатори, електростанції резервного живлення, обмежувачі перенапруги, елегазові вимикачі.

Країни-партнери переконані, що слід посилювати міжнародну координацію для передачі Україні необхідного обладнання, а в разі його відсутності – для можливого налагодження виробництва такого устаткування за кордоном.

Фото: пресслужба