Рішення підтримали 62 нардепи.

Депутати Київради підтримали звернення КМР до голів депутатських фракцій та груп у Верховній Раді, президента та Офісу генерального прокурора щодо недопущення здійснення політичного переслідування лідера опозиції, п’ятого президента Петра Порошенка. Про це стало відомо з трансляції засідання КМР.

Питання розглядали понад дві години.

Включення до порядку денного підтримали 64 депутати на позачерговому засіданні.

Підтримали пропозицію «ЄС», «Голос», «Удар» та «Батьківщина». З рекомендаціями регламентної комісії проект підтримали 62 депутати за, 6 проти.

Під час обговорення «Слуги народу» та «ОПЗЖ» заявляли, що вони не хочуть голосувати за одну особу. Інші партії наголошували, що йдеться про демократію та проукраїнські цінності.

«Слуги народу» блокували трибуну, а також просили перенести це питання та розглянути останнім.

«ОПЗЖ» поцікавилася, чому Віктора Медведчука немає у цьому зверненні.

Нагадаємо, 17 січня екс-президент прилетів до України з Варшави після кількатижневої поїздки. Перед тим йому оголосили підозру у державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій у період 2014-2015 років, під час постачання енергетичного вугілля з території самопроголошених «ДНР-ЛНР».

19 січня Порошенку оголосили запобіжний захід — особисте зобов’язання; судові засідання супроводжувалися масовими акціями в центрі столиці.

Фото: Фейсбук