На пленарному засіданні Київрада знизила ставку податку для промислових підприємств на нерухоме майно з 1,5% до 1%.

Про це повідомляється на сайті Київради.

За інформацією Державної служби статистики та профільних асоціацій промисловців та підприємців, у зв’язку з карантинними обмеженнями та загрозою поширення коронавірусу, значно посилились негативні тенденції в промисловості.

Лише у квітні цього року падіння промислового виробництва в Україні порівняно з аналогічним періодом минулого року склало 16,2%. За прогнозами міської влади, цьогоріч скорочення виробництва промислової продукції на столичних підприємствах очікується на рівні 11,3%.

Аби сповільнити темпи падіння, Київрада зменшила податкове навантаження для промислових підприємств столиці.

Ми зменшили максимальну ставку, визначену раніше, для промислових підприємств з 1,5 відсотка до 1 відсотка. Ця норма суттєво допоможе промисловості в теперішній скрутний час», – наголошує співавтор рішення, депутат Київради Віталій Павлик.

Він зазначив, що мова йде про часткове зменшення податкового тягаря, який несуть столичні виробники у зв’язку з платою на нерухомість окремо від земельного податку.

Цим рішенням міська влада намагається допомогти столичним товаровиробникам.

Зменшення ставки податку дасть можливість столичним підприємствам суттєво зекономити кошти. Їх можна буде спрямувати на покращення матеріально-технічної бази підприємств чи виплату заборгованості по заробітній платі.

Рішення підтримали 83 депутати Київради.