Порядок втратить чинність з моменту припинення та скасування воєнного стану.

У Київській міській раді затверджено порядок використання коштів Програми вирішення депутатами соціально-економічних проблем, виконання передвиборчих програм та доручень виборців в умовах воєнного стану. Про це повідомляє прес-служба КМР.

Так, згідно з порядком використання коштів, першочергово будуть фінансуватися заходи у сфері соціального захисту та соціального забезпечення, цивільного захисту населення, заходи у сфері національного супротиву та оборони, а також заходи пов’язані із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.

Кияни можуть направляти звернення на отримання матеріальної допомоги на ім’я депутатів Київської міської ради. Звернення буде опрацьовано співробітниками громадських приймалень. Розмір матеріальної допомоги буде визначено виходячи з обставин, які виникли. За зверненням депутатів до секретаріату Київської міської ради з бюджету міста Києва буде виділятись грошова матеріальна допомога членам територіальної громади міста Києва: багатодітним сім’ям, одиноким матерям, особам з інвалідністю, постраждалим сім’ям від наслідків збройної агресії російської федерації, а також військовослужбовцям та членам їх сімей, добровольцям Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Київській міській раді додали, що порядок буде діяти протягом воєнного стану, введеного відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», та втратить чинність з моменту припинення та скасування воєнного стану.

Фото: Фейсбук