Уповноважений Київради слідкуватиме за тим, як у столиці реалізується дотримання прав і законних інтересів осіб з інвалідністю.

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики депутати підтримали проєкт рішення про Уповноваженого Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю, повідомляє прес-служба Київради.

Передбачається, що Уповноважений слідкуватиме за тим, як у столиці реалізується дотримання прав і законних інтересів осіб з інвалідністю, у тому числі тих, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій на сході держави.

У Києві мешкає понад 160 тисяч осіб з інвалідністю. Права осіб з інвалідністю гарантовані міжнародними конвенціями та українським законодавством. Посада Уповноваженого Київської міської ради допоможе імплементувати кращі практики в столиці, переконані депутати Київради. Омбудсман об’єднуватиме та координуватиме роботу служб таким чином, щоб забезпечити рівний доступ до послуг та гарантувати дотримання прав осіб з інвалідністю.

Фото: КМДА