Наразі через карантин заклад не надає необхідних послуг ветеранам війни, в тому числі й учасникам АТО.

Вчора  на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики депутати підтримали проект звернення до Кабміну та МОЗ щодо забезпечення проведення реабілітації учасників АТО в КНП «Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни».

За словами депутатів, клінічний госпіталь ветеранів війни приймає пацієнтів в плановому порядку. Однак, через поширення Covid-19, встановили карантин та призупинили госпіталізацію пацієнтів. Тому наразі заклад не надає необхідних послуг ветеранам війни, в тому числі учасникам АТО відповідно до діючих нормативно-правових актів.

«Через законодавчі колізії, заклад зараз не використовується за призначенням. Кабінет Міністрів та Міністерство охорони здоров’я  терміново мають вирішити це питання, адже герої, які захищають нас на сході країни, потребують допомоги і піклування від держави та міста», – зазначила голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.

Таким чином, комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики закликає повернути можливість реалізації планової госпіталізації та проходження реабілітації учасників АТО в КНП «Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни».

Проект рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

Нагадаємо, комісія Київради затвердила додаткові пільги для дітей учасників АТО, Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні.

Фото: facebook