Через карантин заклад не надає необхідних послуг ветеранам війни, в тому числі й учасникам АТО.

Київська міська рада звернеться до Кабміну та Міністерства охорони здоров’я України щодо забезпечення проведення реабілітації учасників АТО у КНП «Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни».

Таке звернення прийняли сьогодні на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради ІХ скликання. Звернення підтримали 80 депутатів.

За словами депутатів, клінічний госпіталь ветеранів війни приймає пацієнтів в плановому порядку. Однак, через поширення Covid-19, встановили карантин та призупинили госпіталізацію пацієнтів.

«Проблемою є те, що до КНП «Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни» пацієнти госпіталізуються лише у плановому порядку, прийом ветеранів війни, у тому числі учасників АТО до зазначеного закладу було призупинено відповідно до діючих нормативно-правових актів, а саме постанови Кабінету Міністрів України про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», – повідомили в Київраді.

Таким чином, комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики закликає повернути можливість реалізації планової госпіталізації та проходження реабілітації учасників АТО в КНП «Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни».

У депутатському зверненні зазначається, що надзвичайно важливо, щоб нові проєкти нормативно-правових актів, а також зміни, які пропонуються внести до чинного законодавства, в жодному разі не зауважували зміст та обсяг існуючих прав і свобод людини та громадянина.

Нагадаємо, комісія Київради затвердила додаткові пільги для дітей учасників АТО, Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні.

Фото: facebook