Йдеться про територію вздовж Русанівської протоки річки Дніпро від проспекту Броварського до вулиці 2-ої Садової та вулиці Микільсько-Слобідської, 7-9.

Київська міська рада підтримала рішення щодо виділення земельних ділянок, загальною площею 5,3 га для створення парку відпочинку «Микільська Слобідка».

Як зазначив депутат Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв, прийняття даного рішення дозволить забезпечити використання земельних ділянок для облаштування озеленених територій загального користування, а також сприятиме зняттю соціальної напруги щодо забудови цієї земельної ділянки та підвищенню рівня благоустрою та озеленення території у Дніпровському районі.

«Для створення нового парку Київська міська рада підтримала рішення щодо передачі на баланс КО «Київзеленбуд» земельних ділянок. Це рішення ми прийняли задля унеможливлення забудови цієї території у подальшому. Ми підтримуємо ініціативи територіальної громади міста та виступаємо на захист її інтересів. Створення парку допоможе покращити екологічну ситуацію у столиці та забезпечить жителів міста облаштованою зеленою зоною для відпочинку та прогулянок», – підкреслив Михайло Терентьєв.

Депутат додав, що відповідно до Програми комплексного розвитку зеленої зони міста Києва та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, вищезазначені земельні ділянки входять до зелених зон.

Нагадаємо, Київська міська рада вже виділяла земельні ділянки загальною площею 6,4 га для створення парку «Микільська Слобідка».

Фото: ФЕйсбук