Розширення потрібно для подальшої можливості приймати великі літаки.

Таке рішення прийняли сьогодні, 8 липня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 82 депутати.

За словами депутата Київської міської ради, голови Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, прийняття даного рішення посприяє реалізації чергового етапу реконструкції аеропорту.

«Сьогодні ми дали поштовх ще одному етапу реконструкції аеропорту з продовженням злітно-посадкової смуги, підтримавши надання у постійне користування земельної ділянки для розміщення, експлуатації та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури та об’єктів зв’язку між вулицями Медовою та Променистою. Наразі на частині зазначеної ділянки утворилося звалище. Під час проведення реконструкції аеропорт зобов’язується компенсувати втрати сільськогосподарського виробництва та забезпечити виконання всіх інших обов’язків згідно з проєктом рішення», – підкреслив Михайло Терентьєв.

Депутат зазначив, що Київська міська рада вже надавала Міжнародному аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського земельну ділянку у постійне користування, результатом чого аеропорт у межах міста зможе приймати літаки «Boeing» з великою пасажиромісткістю, що позитивно впливатиме на пасажиропотік у столиці.

Фото: Фейсбук