Ще понад 400 млн гривень Київрада передала на лікування хворих на коронавірус

Київрада спрямувала зекономлені 422 мільйони гривень на лікування хворих на COVID-19 та підтримала рішення про збільшення доплат медикам із січня 2021 року. Про це повідомили у програмі «Київ.Newroom» на телеканалі «Київ».

«422 мільйони – це винятково на придбання медикаментів. Заощаджені кошти будуть направлені у лікувально-профілактичні заклади для закупівлі лікарських засобів, для лікування пацієнтів з COVID-19. Тобто це дасть можливість безкоштовно в повному обсязі лікувати наших пацієнтів», – сказала Валентина Гінзбург, директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА

Ще одне важливе рішення – столичні медики наступного року отримають доплати до своїх зарплат за рахунок міського бюджету. На це буде витрачено більше 1,6 мільярда гривень. Ці доплати отримають лікарі другої та третьої ланок.

«У січні наступного року щомісяця додатково до своєї заробітної платні лікарі отримають 5 тисяч гривень, медсестри4 тисячі, молодший персонал – 2 тисячі гривень, – сказав під час засідання Київради мер Віталій Кличко.

Ці  зміни внесли до програми «Здоров’я киян» на 2020-2022 роки. Допомогу виплатять близько 30-ти тисячам медичних працівників столиці.

Також депутати ухвалили рішення щодо підтримки столичного транспорту, адже під час пандемії коронавірусу та введеного карантину було надано певні збитки всім перевізникам у столиці. Гроші на підтримку отримають комунальні підприємства «Київський метрополітен» та «Київпастранс».

Наступного разу Київрада збереться у цей четвер, 24 грудня – депутати будуть ухвалювати бюджет столиці на наступний 2021 рік.

Нагадаємо, цьогоріч у лікарнях Києва поремонтували 27 відділень, обладнання закупили на 600 мільйонів.

Фото: КМДА