Постановою регулятора тарифи на газ, електроенергію, тепло і воду вчергове зросли з 1 січня 2021 року.

Так, 79 депутатів Київради на черговій сесії 7 жовтня ухвалили відповідне звернення до президента України, Верховної ради України, Кабінету міністрів  та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

У зверненні дедутати заявляють про неприпустимість зростання утричі тарифів на житлово-комунальні послуги восени 2021 року.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Олександра Бродського, відповідно до постанови НКРЕКП, із 1 січня 2021 року в черговий раз зросли тарифи на постачання природного газу та електроенергії, на холодну воду та водовідведення, а також виробництво теплової енергії для населення.

«Наразі такі дії влади вже призвели до того, що людям довелося платити за комунальні послуги суттєво більше, тобто електроенергія майже всім родинам обійшлася вдвічі дорожче, а ціна на опалення зросла у півтора рази. Таким чином, в Україні продовжують накопичуватися борги населення за комунальні послуги. На жаль Кабінет Міністрів України знову анонсував зростання тарифів на житлово-комунальні послуги утричі восени поточного року. Необхідно уникнути підвищення тарифів на комунальні послуги, адже для громадян це занадто великі суми», – зазначив Олександр Бродський.

Додав, що метою цього звернення є зменшення тарифів на природний газ до ціни, за якою газ було закачано у підземні сховища влітку, що дозволить не підвищувати тарифи для населення.

Раніше мер Києва Віталій Кличко анонсував ухвалення рішення, що дозволить не допустити зростання тарифів на тепло для населення.

Фото: КМДА