Зокрема, збільшено видатки на утримання та розвиток громадського транспорту, утримання доріг, оборону міста.

Київрада внесла зміни до бюджету столиці та схвалила рішення, що дозволить перерозподілити видатки загального і спеціального фондів та збільшити видатки на приорітетні для міста напрямки. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

Зокрема – збільшено видатки на утримання та розвиток громадського транспорту, утримання доріг. Також додаткові кошти спрямують на відновлення об’єктів столиці, пошкоджених внаслідок агресії росії та на ремонт укриттів. Збільшили депутати і розмір резервного фонду та передбачили кошти на зміцнення обороноздатності міста.

Так, за рахунок розподілу залишку бюджетних коштів на початок року, збільшили видаткову частину бюджету столиці на: утримання вулично-шляхової мережі – у сумі 248 млн. грн; утримання та розвиток автотранспорту – 22 млн. грн; утримання та розвиток наземного електротранспорту – 43 млн. грн; утримання та розвиток метрополітену – у сумі 75 млн. грн.

«На збільшення резервного фонду місцевого бюджету ми спрямувати 300 мільйонів гривень. Також передбачені й кошти на виконання заходів міської цільової програми «Захисник Києва» у сумі 139 мільйонів. На капітальний ремонт найпростіших укриттів та захисних споруд цивільного захисту закладів загальної середньої освіти – 27 мільйонів гривень.Також в ухваленому рішенні, зокрема, йдеться про перерозподіл бюджетних призначень на відновлення об’єктів столиці, пошкоджених внаслідок агресії росії. – У сумі 218 мільйонів гривень», – повідомив Кличко.

Зокрема, збільшено фінансування на посилення сил оборони міста та відновлення міських об’єктів, пошкоджених внаслідок воєнних дій, повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, пише сайт Київради.

«Ми збільшили видатки загального фонду міського бюджету на виконання заходів міської цільової програми «Захисник Києва» на 139 млн грн.  Зокрема, йдеться про перевезення призовників, військовослужбовців, резервістів територіальної оборони, цивільного населення в разі евакуації тощо. А також придбання матеріалів і засобів для облаштування інженерних загороджень та фортифікаційних споруд, матеріально-технічне забезпечення, розміщення, підготовку, виконання завдань підрозділів сил оборони та безпеки міста Києва», – зазначив Поворозник.

За його словами, з метою концентрації фінансових ресурсів на пріоритетних напрямах та заходах здійснено  перерозподіл видатків загального та спеціального фондів. За рахунок зазначених джерел збільшено видаткову частину бюджету міста Києва:

  • на утримання вулично-шляхової мережі в сумі 248 млн грн;
  • на утримання та розвиток автотранспорту – 22 млн грн;
  • на утримання та розвиток наземного електротранспорту – 43 млн грн;
  • на утримання та розвиток метрополітену – 75 млн грн;
  • на викуп цілісного майнового комплексу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Дружний» та послуги на охорону – 163 млн грн;
  • на виконання МЦП «Управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва на 2022-2024 року» – 25 млн грн.

«Сьогодні збільшено  резервний фонд місцевого бюджету на 300 млн грн. Також на проведення капітального ремонту найпростіших укриттів та захисних споруд цивільного захисту закладів загальної середньої освіти виділено 27 млн грн. Для опорних закладів охорони здоров’я, послуг на проектування та встановлення кисневих станцій виділено 8 млн грн. На відновлення об’єктів у Києві, пошкоджених внаслідок воєнних дій російської федерації, – 218 млн грн. І на проведення капітального ремонту приміщень сховищ цивільного захисту – 96 млн грн», – зазначив Поворозник.

Фото: Фейсбук