Забудовувати цю землю має обслуговуючий кооператив «Ексон Прем’єр Шулявська».

У четвер, 27 травня, на засіданні Київради розглядатимуть питання про викуп у ТОВ «Шулявка» земельної ділянки площею 0,31 га на просп. Перемоги, 50-А (Шевченківський район). Відповідне питання є в порядку денному на сайті Київради.

Місто начебто планує викупити цю ділянку для створення парку.

Ціна викупу у проекті не вказана — її збираються визначити, провівши експертну грошову оцінку. Власнику ділянки фірмі «Шулявка» можуть запропонувати іншу земельну ділянку.

Кілька днів тому заступник міського голови, секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко зазначив, що дана ділянка з 2014 року перебуває у приватній власності, при чому дозвільні документи на будівництво у власника відсутні.

Як ми вже писали, ділянка площею 0,31 га на проспекті Перемоги, 50-А фактично розташовується на території скверу «Слава танкістам» поблизу станції метро «Шулявська», на сьогодні вона огороджена і тут ведуться земельні роботи.

Забудовувати цю землю має обслуговуючий кооператив «Ексон Прем’єр Шулявська», власниками якого є Йозеф Москович з Ізраїлю, Іван Влад з Закарпаття і компанія «Ексон Груп» (Exon Group LLC), США. Владу належить компанія, що будує незаконну «висотку Білозір»; також група причетна і до інших скандальних забудов у Києві — 11-поверхівки на Батиєвій горі та 24-поверхівки над входом до метро «Виставковий центр».

Тим часом СБУ перевіряє, чи підіграють воєнні прокурори забудовнику Ісаєнка, який зводить ЖК на території заводу «Радар».

Фото: Фейсбук