Сума коштів розрахована на 10 днів відпочинку у таборі.

Кожна дитина, що мешкає на території селищ Київської області, де розміщені об’єкти, що належать до сфери управління Києва, зможе отримати 8 000 гривень на оздоровлення. Таке рішення прийнято сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради, повідомляє сайт КМДА.

Рішення підтримали 87 депутатів.

За словами заступника міського голови, секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, реалізація цього рішення сприятиме покращенню якості оздоровлення дітей територіальних громад сіл Київської області.

«Діти потребують якісного відпочинку. Окрім базових заходів, спрямованих на зміцнення здоров’я, їм необхідна активна соціальна взаємодія. Ми дбаємо про оздоровлення дітей територіальної громади сіл Київської області, на території яких розміщені об’єкти Києва, тому передбачаємо у столичному бюджеті видатки – в розмірі із розрахунку 800 грн на добу на одну дитину для придбання путівок на оздоровлення терміном на 10 днів», — зазначив Володимир Бондаренко.

В КМДА нагадують, що за попередні роки з бюджету Києва також виділяли додаткові дотації на оздоровлення сільським радам Київської області: у 2018 році кошти виділяли з розрахунку 2545,70 грн на дитину, а у 2020 – 3391,70 грн.

Як ми вже писали, днями стало відомо, що на Виноградарі відкриють перший пластовий центр.

Фото: Фейсбук