Програма сприятиме запобіганню корупції, збільшенню довіри громадян і бізнесу до влади.

Таке рішення підтримали 94 депутати Київради на пленарному засіданні Київської міської ради.

Відповідна Комісія протягом трьох місяців має провести оцінку корупційних ризиків у діяльності Київської міської ради, скласти звіт за результатами оцінки та напрацювати проект Антикорупційної програми Київської міської ради на 2021-2025 роки.

Секретаріат Київської міської ради має утворити комісію з проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Київради та затвердити її персональний склад. Акт про утворення Комісії оприлюднять у встановленому порядку.

Очолить комісію заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко. До її складу також ввійдуть депутати Київради – уповноважені представники від кожної депутатської фракції та особи, включення яких передбачено відповідними актами Національного агентства з питань запобігання корупції.

«Звіт за результатами проведення оцінки корупційних ризиків є невід’ємною частиною антикорупційної програми та міститиме інформацію про ідентифіковані корупційні ризики, їхню оцінку та заходи з їхнього усунення. Також у документі будуть визначені відповідальні виконавці програми», –  наголосив Володимир Бондаренко.

Секретар Київради підкреслив,  що відповідна програма сприятиме запобіганню корупції, збільшенню довіри громадян і бізнесу до влади.

Фото: unsplash