Наразі ця територія перебуває в приватній власності.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Володимир Бондаренко, заступник міського голови – секретар Київради, розповів, що Київська міська рада планує викупити земельну ділянку площею 0,3110 га для створення сучасного міського парку. Ця територія розташована в Шевченківському районі на проспекті Перемоги, 50-А, поблизу станції метро «Шулявська».

За словами заступника міського голови, із 2014 року зазначена земельна ділянка перебуває в приватній власності. Водночас дозвільні документи на будівництво у власника відсутні, що викликає значний суспільний резонанс та привертає увагу засобів масової інформації.

«Найшвидший та найдієвіший спосіб зупинити незаконну забудову даної ділянки – це викупити її. Наші депутати мають зрозуміти це та підтримати рішення про викуп, бо зволікання в цьому питанні загрожує появою нового житлового комплексу на місці потенційного скверу», – наголосив Володимир Бондаренко.

Водночас заступник міського голови зазначив, що на цій території жодне будівництво не планується. Натомість на земельній ділянці хочуть створити нову зелену зони. Тому, після проведення належних заходів і прийняття рішення, буде розпочато процедуру викупу ділянки на проспекті Перемоги, 50-А в Шевченківському районі.

Для облаштування нового сучасного парку необхідно реалізувати такі заходи:

  • у встановленому законом порядку письмово повідомити ТОВ «Шулявка» про викуп земельної ділянки для створення нового міського парку;
  • забезпечити проведення експертної грошової оцінки території;
  • рецензувати звіт із експертної грошової оцінки;
  • надати пропозиції щодо викупу земельної ділянки;
  • підготувати та подати проект рішення про затвердження викупної ціни земельної ділянки Київській міській раді.

Фото: pixabay