Депутати Київради підтримали рішення про виділення «Київському метрополітену» та «Київпастрансу» загалом 441,6 млн грн.

Про це повідомляється на сайті КМДА.

Шляхом перерозподілу коштів бюджету міста на погашення заробітної плати транспортним комунальним підприємствам Києва виділили 441,6 млн грн: 279,8 млн грн – «Київпастрансу» та 161,8 млн грн – «Київському метрополітену». За таке рішення проголосував 61 депутат.

Коштів, за попередніми розрахунками, вистачить до кінця року.

За час пандемії наші столичні комунальні транспортні підприємства зазнали серйозних збитків. І навіть сьогодні метрополітен не вийшов на попередні показники роботи. Якщо до карантину метро перевозило до 1,5 млн пасажирів у робочий день, то тепер – до 1 млн пасажирів. Зменшилась і кількість пасажиропотоку в «Київпастрансі». Відповідно – впали і доходи підприємств-перевізників. Багатотисячні колективи підприємств потребують нашої підтримки. Люди не можуть працювати без зарплати. А вони ж повинні надавати сервіс киянам і забезпечувати безперебійну роботу громадського транспорту столиці», – наголосив мер Києва Віталій Кличко.

Зазначається, за дорученням Віталія Кличка оприлюднено результати голосування депутатів Київради за рішення щодо виділення фінансування на виплату заробітної плати працівникам комунальних транспортних підприємств, з яким можна ознайомитись ТУТ.

Нагадаємо, раніше столичні транспортники закликали депутатів Київради ухвалити рішення про додаткове фінансування комунальних підприємств-перевізників для виплати заробітних плат працівникам.

Фото: kmr.gov.ua