Заказник буде названо на честь лідера ГО “Захистимо Протасів яр” Романа Ратушного, який загинув на фронті на початку червня.

Про це повідомляє спільнота «Захистимо Протасів Яр», міський голова Віталій Кличко у Телеграм.

85 депутатів Київради підтримали рішення, повідомляють активісти.

Дякуємо вам за сміливість і підтримку громади! Ми свідомі того, що це лише початок. Що одним рішенням на папері заказник не створити. Ми готові і ми будемо працювати над реалізацією цього рішення. Ми будемо відстоювати це рішення, якщо буде потрібно” — повідомили активісти.

А так рішення прокоментував міський голова Віталій Кличко:

«Над проектом цього рішення ми працювали разом з активістом Романом Ратушним, який боровся за збереження Протасового Яру зеленою зоною столиці. І який героїчно загинув, захищаючи Україну від навали російських варварів. Створення заказника – це вшанування пам‘яті Романа Ратушного і свідчення того, що його справа і справа багатьох киян, які боролися за цю зелену зону, була не марною.– «Протасів Яр» врятували від забудови. Він є ландшафтним заказником! І буде радувати не одне покоління киян», – підкреслив Кличко.

Відповідне рішення також було підтримане Комісією з містобудування, архітектури та земельних відносин Київраді. Про це у своєму Фейсбуці повідомила депутатка КМР Зоя Ярош (“Голос”).

Комісією з містобудування, архітектури та земельних відносин рішення про створення заказнику щойно ухвалено” — написала вона.

Про те, що заказник назвуть ан честь Романа Ратушного, повідомив депутат Київради від партії “Європейська Солідарність” Олександр Погребиський.

Фото: Фейсбук