Фіксована плата пайової участі для них буде встановлена у розмірі всього лише 1 гривні.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Київрада підтримала проєкт рішення щодо підтримки закладів громадського харчування», – написав Прокопів.

Він додав, задля підтримки малого бізнесу в столиці, Київрада планує надати знижку для власників і користувачів сезонних і літніх майданчиків закладів харчування.

Київрада підтримала проєкт рішення щодо підтримки закладів громадського харчування. Задля підтримки малого бізнесу в…

Опубліковано Володимир Прокопів Четвер, 23 липня 2020 р.

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що Київрада ухвалила рішення про встановлення сплати пайової участі у розмірі 1 гривні також для бізнесу, що здійснює діяльність у засобах пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктах сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі.

Друзі! Сьогодні Київрада ухвалила рішення про скасування сплати пайової участі для літніх та сезонних майданчиків кафе і…

Опубліковано Віталієм Кличком Четвер, 23 липня 2020 р.

Він уточнив, що для літніх майданчиків біля ресторанів та бізнесу, що здійснює діяльність у засобах пересувної торговельної мережі та об’єктах сезонної пересувної торговельної мережі, ця норма діятиме до кінця жовтня цього року. А для сезонних майданчиків кафе і ресторанів – до кінця року.

Як повідомляє прес-служба Київради, відповідне рішення діятиме для літніх майданчиківз 1 травня до 31 жовтня цього року, а для сезоннихз 1 січня до 31 грудня цього року.

Літнім та сезонним майданчикам, які отримували документи у 2019 році, департамент містобудування та архітектури КМДА видаватиме нові документи на розміщення без опрацювання і зайвих погоджень за 2 робочих дні. 

Кошти, сплачені відповідно до умов договорі щодо пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою, укладених з власниками сезонних майданчиків за період з 1 січня до 31 грудня цього року, зараховуються на наступний період (рік).