У Київській міській раді планують подовжити термін дій пільгової оренди для підтримки підприємців за користування нежитловими приміщеннями до повного зняття карантинних обмежень.

Таке питання було обговорено на засіданні Постійної комісії Київської міської ради з питань власності.

За словами депутатки Київської міської ради, першої заступниці голови Постійної комісії з питань власності Ганни Свириденко, у грудні 2020 року депутати Київської міської ради затвердили комплекс заходів для підтримки малого та середнього бізнесу столиці на час карантинних обмежень.

«Відповідно до рішення Київської міської ради, орендарі отримували 50% знижку за користування комунальним майном. У разі неможливості використання майна у зв’язку з введенням обмежувальних заходів було встановлено орендну плату у розмірі 1 грн. Пільги діяли тимчасово з 1 січня по 30 червня цього року», – підкреслила Ганна Свириденко.

Як зазначила депутатка, пільги підприємцям необхідно подовжити до повного зняття карантинних обмежень.

«Ми повинні підтримати малий та середній бізнес, який є найбільш незахищеним у ситуації карантинних обмежень, запроваджених у столиці. Під час засідання комісії було наголошено орендодавцям комунального майна, що термін дії рішення закінчиться лише у випадку повного зняття карантинних обмежень компетентними органами, і навпаки при залишені мінімальних карантинних обмежень ці пільги будуть діяти», – розповіла перша заступниця голови комісії.

Фото: піксабей