В компанії обіцяли, що концепція парку полягатиме у мінімальному втручанні у природний ландшафт.

Про це повідомляє в релізі прес-служба ГО “Екопарк Совські ставки”.

Вказано, що депутати Київської міської ради дозволили комунальному підприємству розробити проект землеустрою для збереження, використання та відтворення зелених насаджень парку відпочинку біля Совських ставків на просп. Валерія Лобановського, 113, у Голосіївському районі столиці (проект від.06.09.2021 №08/231-3321/ПР).

В ГО вважають, що це відкриває шлях для створення екопарку на 20 гектарах нижнього каскаду Совських ставків

Проект рішення був розроблений департаментом земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації після того, як мер Віталій Кличко особисто зустрівся з активістами та віддав відповідні доручення. У подальшому проєкт рішення ми також обговорювали з начальником управління екології та природних ресурсів Олександром Возним та з гендиректором “Київзеленбуду” Олексієм Королем. Обидва часто відвідують наші толоки. Тобто це проект політично нейтральний, він не викликає протистояння всередині Київради, і це дозволило залучити максимальну підтримку депутатів різних фракцій“, — каже голова ГО Андрій Яніцький.

Вказано, що депутати ухвалили рішення ще 14 травня 2022 року під час пленарного засідання, яке через воєнний стан проходило у закритому від громадськості режимі без оголошення протоколів та онлайн-трансляції.

За даними секретаріату Київської міської ради, цей та інші проекти рішення “Київзеленбуду” підтримали 63 з 67 присутніх на засіданні депутатів.

Як ми писали, перед війною комісія Київради з третьої спроби підтримала створення парку на Совських ставках.

У червні 2021 року активісти презентували концепцію парку на Совських ставках. На території пропонували облаштувати прогулянкові доріжки, встановити освітлення та підходи до води.

Нагадаємо, земельну ділянку в нижньому каскаді Совських ставків вартістю 614 млн грн та площею 19 га повернули громаді Києва рішенням Господарського суду.

В “Київзеленбуді” обіцяли, що концепція парку полягатиме у мінімальному втручанні у природний ландшафт.

Фото: Фейсбук