У Києві з 24 лютого зареєструвалися вже більше 100 тисяч переселенців — всі вони можуть направляти заяву на отримання грошової допомоги на ім'я депутатів Київської міськради

За відповідне рішення проголосували 71 депутат, повідомили в Київській міській раді.

За словами депутатки міськради Людмили Ковалевської, потрібно захистити права переселенців, які найбільше постраждали внаслідок російського вторгнення.

“Це громадяни, які прибули у столицю з районів проведення воєнних дій, тимчасово окупованих територій, оточених окупантами або розташованих на лінії зіткнення населених пунктів та міст. Необхідно передбачити дієві механізми для того, щоб допомогти нашим співгромадянам освоїтись у новому місті та забезпечити їх першочергові потреби”, – зазначила Ковалевська.

Переселенці можуть направляти заяву на отримання грошової допомоги на ім’я депутатів Київської міськради. Проте її розмір визначатимуть у кожному випадку окремо.

У такій заяві потрібно перерахувати обставини, які обґрунтовують надання допомоги. До неї додати копію документа, який посвідчує особу та громадянство України або спеціальний статус, копію ідентифікаційного коду та копію довідки про взяття на облік як внутрішньо переміщену особу.

Фото: Відкриті джерела