Зокрема кошти з інвестпрограми пішли на реконструкцію об`єктів водопостачання та водовідведення, закупку технічного та технологічного обладнання.

Повідомляє «Київодоканал».

В компанії зазначають, що Київводоканал став першим водоканалом за останні роки, якому вдалося виконати інвестиційну програму в повному обсязі – понад 98% – та максимально ефективно використати понад 300 мільйонів гривень.

Зокрема витрати пішли на будівництво заводу з виробництва діоксиду хлору на Дніпровській водопровідній станції. У 2020 році там завершили реконструкцію семи об’єктів капітального будівництва.

Також, саме за кошти інвестиційної програми реконструйували вузол знезараження на насосній водопровідній станції «Мінська»та перевели її на використання гіпохлориту натрію замість хлору.

Ще завершили реконструкцію резервуару чистої води на Дніпровській водопровідній станції і тепер очищена питна вода перед подачею у мережу зберігатиметься у сучасному приміщенні та зберігатиме високу якість.

Також було виконано реконструкцію ділянки Сирецького самопливного каналізаційного колектора та чотирьох віадуків (сталеві трубопроводи) через р. Либідь.

В Київводоканалі розповіли, що зараз триває реконструкція каналізаційної мережі по вул. Іллінській та по пров. Несторівському. Також працюють над технічним переоснащенням трьох каналізаційних насосних станцій, завершення їх реконструкції та введення в експлуатацію заплановано в рамках Інвестиційної програми на 2021 рік.

Нагадаємо, Київводоканал реалізує данський еко проект, аби покращити якість столичної води.

Фото: facebook