Олександр Скляров у відповідь начебто відмовляється відкривати сесійну залу.

Сьогодні, 27 квітня, більшість депутатів Київської обласної ради (зокрема, фракції «За майбутнє», ЄС та «Слуга народу») зібралися для проведення сесії, головним питанням якої є звільнення чинного голови ради, «слуги» Олександра Склярова. Про це повідомляє рух «Чесно» у Fаcebook.

У дописі йдеться, що депутати ініціюватимуть також звільнення заступників Склярова. Сам голова облради начебто збирається ігнорувати проведення сесії.

«Скляров отримав письмову вимогу про скликання але вранці 27 квітня у телефонній розмові з головою фракції «Слуга народу» Полярушем, повідомив, що сесійну залу не відкриє і на захід не з’явився. Також Скляров сказав, що слідкує за перебігом подій у прямому ефірі, який проводять депутати облради» — йдеться у повідомленні.

Станом на 11:35 депутати проводили реєстрацію, голосувати вони начебто планують поіменно, за умови, що ситема «Рада» у цій залі відсутня. Кількість зареєстрованих депутатів, за даними «Чесно» — 57 депутатів з 84.

Зауважимо також, що на своєму сайті «Чесно» повідомляє, що Скляров був призначений за протекції колишнього голови обласного осередку «Слуги народу» Олександра Дубінського. Нині за його зняття з посади начебто виступає щонайменше 22 депутати цієї політсили. Скляров же начебто вже кілька разів переносив подібні сесії, щоб уникнути звільнення.

Нагадаємо, у листопаді конкурентом Склярова на виборах голови Київоблради був представник «За майбутнє» Ярослав Москаленко, якому закидають голосування за т.з. «диктаторські закони» 16 січня.

Фото: Фейсбук