Комплекс починала будувати корпорація «Укрбуд».

У Києві здано в експлуатацію перший будинок ЖК «Злагода» (вулиця Архітектора Вербицького, 1). Про це повідомляє у своєму Фейсбуці очільник «Київміськбуду» Ігор Кушнір.

Він нагадав, що будувати цей комплекс починав ще «Укрбуд».

«Злагода» став 8-м комплексом, який «Київміськбуд» закінчив і здав в експлуатацію. Думаю, не останню роль відіграв у цій справі новостворений ДІАМ. Ми вперше за багато років не зіткнулися з причіпками, формальностями через розділові знаки та іншу тяганину» — зазначив Кушнір.

Раніше Кушнір повідомляв, що компанія до кінця 2021 року планує здати в експлуатацію ЖК «Шевченківський», «Поділ-град», частину ЖК «Злагода» та «Оберіг-2».

Нагадаємо, на початку грудня 2019 року ТОВ «Укрбуд Девелопмент», яке входить до складу Української державної будівельної корпорації «Укрбуд», заморозило будівництво на всіх своїх 26 об’єктах. Після цього «Київміськбуд» прийняв 17 об’єктів корпорації «Укрбуд». Це ЖК «Пектораль», «Новомостицький», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedom», «Lake house», «Twin house», «Urban park» , «Академ Парк», «Шевченківський», «Поділ Град», «Злагода», «Оберіг – 2» і «Чарівне місто».

В липні було здано ЖК «Поділ Град» на Подолі.

Фото: Фейсбук