Комплекс розташований у Дарницькому районі.

«Київміськбуд» здав у експлуатацію перший будинок житлового комплексу «Оберіг-2», який добудував після корпорації «Укрбуд». Про це повідомляє директор компанії Ігор Кушнір.

Комплекс розташований по вул. Бориспільська, 40 (Дарниця).

«Плюс один до укрбудівської «спадщини», доведеної до фіналу Київміськбудом. Знаю, що інвестори дуже чекали на це. Працюємо далі, щоб абсолютно всі отримали свої квадратні метри!» — написав Кушнір.

Зауважимо, що в грудні 2021-го компанія також здала в експлуатацію ЖК «Фрідом», а перед тим — перший будинок ЖК «Злагода».

Нагадаємо, на початку грудня 2019 року ТОВ «Укрбуд Девелопмент», яке входить до складу Української державної будівельної корпорації «Укрбуд», заморозило будівництво на всіх 26 об’єктах. Після цього «Київміськбуд» прийняв 17 об’єктів корпорації «Укрбуд». Це ЖК «Пектораль», «Новомостицький», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedom», «Lake house», «Twin house», «Urban park» , «Академ Парк», «Шевченківський», «Поділ Град», «Злагода», «Оберіг – 2» і «Чарівне місто».

Фото: Фейсбук