За словами Ігоря Кушніра, це не останній комплекс, який компанія здасть в експлуатацію до кінця 2021-го.

«Київміськбуд» ввів в експлуатацію ЖК Freedom, будівництво якого починала корпорація «Укрбуд». Про це повідомляє у своєму Fb директор компанії Ігор Кушнір.

Кушнір повідомив, що не останню роль у процесі начебто відіграла новостворена ДІАМ. Також він анонсував здачу інших ЖК в експлуатацію до кінця цього року.

«ДІАМ вкотре показала себе з кращого боку! Вкотре переконуюсь, що кожен має займатися своєю справою. І ці хлопці достеменно знають, що роблять! Як то кажуть, професіонали «80 левів»! Є припущення, що це не остання така позитивна інформація у році, що минає. Тож чекаємо ще хороших новин під ялинку!» — йдеться в повідомленні.

Зауважимо, що нещодавно «Київміськбуд» здав в експлуатацію перший будинок ЖК «Злагода», ще одного проекту «Укрбуду».

Додамо, що Кушнір повідомляв, що компанія до кінця 2021 року планує здати в експлуатацію ЖК «Шевченківський», «Поділ-град», частину ЖК «Злагода» та «Оберіг-2».

Нагадаємо, на початку грудня 2019 року ТОВ «Укрбуд Девелопмент», яке входить до складу Української державної будівельної корпорації «Укрбуд», заморозило будівництво на всіх своїх 26 об’єктах. Після цього «Київміськбуд» прийняв 17 об’єктів корпорації «Укрбуд». Це ЖК «Пектораль», «Новомостицький», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedom», «Lake house», «Twin house», «Urban park» , «Академ Парк», «Шевченківський», «Поділ Град», «Злагода», «Оберіг – 2» і «Чарівне місто».

Фото: ЛУН