Висотність будинків — майже 30 поверхів.

Державна архітектурно-будівельна інспекція України видала дозвіл на будівництво житлового комплексу у провулку Милославський в Деснянському районі Києва. Воно суперечить Генеральному плану Києва, повідомляють «Наші Гроші».

Видання посилається на дані Порталу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Дозвіл ДАБІ видала 31 грудня 2020 року компаніям ТОВ «Милославська» і ПАТ «Київміськбуд».

Забудовники планують будівництво житлових будинків з прибудованими нежитловими приміщеннями та дитячим дошкільним закладом на 80 місць. Висотність будинків – 27 поверхів, кількість квартир – 1393.

Забудова відбувається на двох ділянках загальною площею 2,29 га — видання наголошує, що зведення багатоповерхівок на них суперечить Генплану столиці. За документом, це територія вулиць та доріг, захисної зелені і частково комунально-складська територія.

Власниками ділянок станом на 2017 рік були Садова Галина Іванівна і Мінько Степан Дмитрович. За даними «Наших Грошей», останній є тестем колишнього гендиректора «Київзеленбуду», а нині депутата Київради від ОПЗЖ Михайла Царенка.

Галина Садова — керівник і співзасновник дачного кооперативу «Чехово» (Ялта, Крим) разом з сімейством Азарових.

При цьому, з липня 2020 року власником ділянок у провулку Милославському є ТОВ «Милославська», власниками якого є Степан Мінько (61%), Наталія Шклярська (33%) і Олег Ревуцький (6%). Керівником фірми є Денис Якубов.

Раніше ми писали про будівництво офісного центру на Подолі, через яке руйнуються кілька інших будинків.

Фото: Наші Гроші