Холдингова компанія «Київміськбуд» прийняла чергові 6 об’єктів корпорації «Укрбуд».

Про це повідомляється на сайті «Київміськбуду».

«Київміськбуд» прийняв житлові комплекси «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedом», «Lake house», «Twin house», «Urban park».

Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір зазначив, що 2 ЖК фонди фінансування будівництва і замовники вирішили добудовувати самостійно.

Він також повідомив, що компанії вдалося налагодити співпрацю з Міністерством оборони, на землях якого повинні будуватися 3 великих комплекси. Щодо ЖК «Art house» – ситуація складна.

Ми працюємо з Міністерством у частині підписання договорів. Є повне взаєморозуміння і конструктивна робота. Уже підписано основний договір по ЖК «Urban Park», узгоджені з Міністерством умови угоди по ЖК «Оберіг-2». До остаточної передачі об’єктів необхідне виконання кількох технічних моментів, думаю, це не займе багато часу. Розуміючи, що цей процес запущений, ми приймаємо сьогоднішні 6 комплексів», – підкреслив Ігор Кушнір.

Він сподівається, що найближчим часом вдасться фіналізувати етап передачі і прийняти всі заявлені об’єкти.

На сьогоднішній день «Київміськбудом» в цілому прийнято 11 об’єктів корпорації «Укрбуд».

Це ЖК «Пектораль», «Новомостицький», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedом», «Lake house», «Twin house», «Urban park» .

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко запропонував Київраді допомогти інвесторам «Укрбуду» отримати своє житло.

Фото: Київміськбуд