Вона зросте на понад 10 гривень.

Після зростання цін на пальне підприємство «Київкомунсервіс» змушене скоригувати ціну послуги вивезення твердих побутових відходів. Тариф для однієї особи підвищиться на 10,26 грн: з 36,11 грн до 46,37 грн з ПДВ, повідомляє прес-служба КМДА.

Це дозволить підприємству й надалі стабільно вивозити відходи, вчасно виплачувати заробітну плату персоналу та утримати кваліфікованих працівників, яких зараз дуже бракує” — коментують в КМДА.

Всі інші тарифи на послуги в столиці залишаються на колишньому рівні, вказують в КМДА.

В міськадміністрації нагадують, що «Київкомунсервіс» є “основним підприємством, що забезпечує вивезення твердих побутових відходів у столиці”.

З початком війни «Київкомунсервіс» не допустив жодних збоїв у вивезенні відходів, працюючи навіть там, де перестали працювати приватні перевізники, оскільки багато підприємств із початком воєнного стану припинили роботу. Коригуючи графік вивезення з вимогами комендантської години та попри нестачу робочого персоналу (частина працівників підприємства пішли до тероборони та ЗСУ), команда «Київкомунсервісу» продовжувала стабільно надавати послуги з вивезення сміття” — йдеться в повідомленні.

Щодня «Київкомунсервіс» забезпечує вивезення понад 7 тис. кубометрів або близько 1200–1300 тонн побутових відходів. Для розуміння обсягів – це 45 вантажних залізничних вагонів щодня. На зміні щоденно задіяні майже 850 працівників і курсує близько 150 сміттєвозів.

В КМДА кажуть, що тариф на вивезення відходів наразі залишався “одним із найнижчих”, і що вартість послуги не коригувалась більше трьох років. Щоб заправити один сміттєвоз, що відпрацює зміну, з урахуванням нинішнього рівня цін треба не 30 чи 50 гривень, а понад 6 тис грн, наголошують в КМДА.

Фото: Фейсбук