Вартість послуги за один місяць становить 37,02 грн на одного мешканця господарства.

Комунальне підприємство «Київкомунсервіс» нагадує містянам про послугу з вивезення побутових відходів з приватних домоволодінь. Про це пише прес-служба підприємства.

Комунальники закликають киян не створювати стихійні сміттєзвалища, чи підкидати своє сміття в контейнери сусідніх багатоповерхових будинків. Натомість можна укласти з КП «Київкомунсервіс» індивідуальний договір на вивезення побутових відходів.

«Це сучасний, європейський та цивілізований метод вивезення сміття, тим паче Україна входить до переліку країн, в яких заявлено про повну або часткову відмову від пластику, підписано Закон «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України», який набере чинності з 10.12.2021» — йдеться в повідомленні.

Власникам домогосподарств, які підписують договір, в безкоштовне користування надається контейнер місткістю 120 або 240 літрів, що залежить від кількості проживаючих осіб, для тимчасового зберігання ТПВ. Контейнер має стояти на подвір’ї, та один раз на тиждень виставлятися на вулицю. Сміттєвоз забирає ТПВ за вказаною адресою згідно затвердженого графіку та маршруту руху.

Вартість послуги на 1 мешканця в місяць, який проживає в будинку становить 37,02 грн., нарахування за вивезення ТПВ буде здійснюється щомісячно, згідно умов укладеного договору.

Для укладання договору та створення особового рахунку для здійснення оплати, необхідно звернутись до КП «Київкомунсервіс». Детальна інформація за посиланням.

Повідомляється, що проект планують також реалізовувати в районі приватної забудови мікрорайону Пуща-Водиця.

Тим часом, у Києві хочуть впровадити електронні талони на великогабаритне сміття.

Фото: Фейсбук