ПрАТ "Київхліб", найбільший столичний виробник хліба та хлібобулочних виробів, отримало від німецького Федерального агентства з технічної допомоги (THW) електрогенератор для забезпечення безперебійності виробничих процесів.

Про це повідомляється на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства, пише Інтерфакс-Україна.

Підприємство отримало один із перших десяти генераторів, закуплених та поставлених в Україну за кошти Міністерства закордонних справ Німеччини, загалом ФРН поставить українському агросектору 25 генераторів.

“Ми раді бачити, що перший генератор уже встановлений. Важливо, що навіть у разі відключень електроенергії виробництво продуктів харчування продовжиться, а більше ніж 1 млн осіб на Київщині та Чернігівщині безперебійно будуть забезпечені свіжим хлібом”, – наводить Мінагрополітики слова аграрного аташе Посольства Німеччини в Україні Франка Мюллера.

Уточнюється, що до складу “Київхліба” входять дев’ять виробничих майданчиків у столиці та Київській області, сукупна потужність яких дає змогу щодня виготовляти близько 400 тонн хлібобулочних виробів та 10 тонн кондитерських виробів на основі хліба. Загалом асортимент їхньої продукції налічує близько 250 найменувань. Компанія має свій автопарк та широку дистриб’юторську мережу, що дає змогу забезпечити доставку її продукції в Україні та до країн Європи, Азії та Північної Америки.

Як ми писали, Херсон отримав від Німеччини 7 електрогенераторів для забезпечення електрикою об’єктів критичної інфраструктури.

Фото: Відкриті джерела