Номер аварійної газової служби АТ «Київгаз» – 104.

«Київгаз» відновлює газопостачання до пошкоджених будинків. Про це повідомляє прес-служба.

Повідомляється, що від початку війни російські військові позбавили стабільного газопостачання 2,9 тисяч помешкань киян. Це 48 будинків в Дарницькому, Оболонському, Подільському, Святошинському, Шевченківському районах столиці – багатоповерхівки та будинки приватного сектору. На сьогодні розподіл газу відновлений до більшості квартир і приватних будинків.

Фахівці АТ «Київгаз» продовжують ремонтні роботи на газопроводах, пошкоджених уламками ракет. Спільно з керівниками керуючих компаній будинків, ОСББ керівництво компанії планує поетапний ремонт і відновлення пошкоджених чи зруйнованих газових мереж будинків. Усі роботи компанія здійснює власним коштом. Компанія робить все від неї залежне, щоб підтримати киян у складних умовах” — йдеться в повідомленні.

Цілодобово працюють сім бригад аварійно-відновлювального управління, щоб локалізовувати та ліквідовувати витоки газу, оперативно зупиняти газопостачання до будинків, щоб уникнути вибуху чи займання.

Номер аварійної газової служби АТ «Київгаз» – 104.

Також  фахівці клієнтського сервісу АТ «Київгаз» продовжують приймати звернення споживачів та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування:

  • в особистому кабінеті (зареєструватися або увійти до кабінету, якщо ви вже зареєстровані);
  • через чат-бот в мережі Viber http://viber.com/kyivgazchatbot (натиснути «Start» та обрати потрібну функцію);
  • через чат-бот в мережі Телеграм: https://telegram.me/KyivgazBot (ввести номер особового рахунку і обрати кнопку «Передати показання газового лічильника»);
  • через автовідповідач контакт-центру: (044) 495-04-04 та (097) 495-11-04.

Фото: Фейсбук