На будівництво виділили понад 20 млн грн.

Київавтодор оголосило тендер на будівництво IV черги веломаршруту «Солом’янка – Центр». Про це свідчать дані на сайті системи електронних закупівель Prozorro. 

На будівництво виділили 20 080 525,45 грн.

Так, згідно проєкту вулиця Бориса Грінченка довжиною 350 метрів має стати вулицею спільного руху пішоходів, велосипедистів та моторизованого транспорту з обмеженою швидкістю руху. Покриття проїзної частини та тротуарів передбачається виконати з декоративної бруківки.

Ділянка веломаршруту на вулиці Бориса Грінченка має поєднатися в цілісну мережу з вже існуючи велосипедною інфраструктурою: двосторонньою велодоріжкою на вул. Прорізна, велосмугою та велодоріжкою на вул. Пушкінська та запроєктованою велодоріжкою на вул. Хрещатик ма Майдані Незалежності.

Подати пропозицію на тендер можна до 4 лютого 2022 року. Термін виконання робіт – 31 грудня 2022 року.

Нагадаємо, «Солом’янка – Центр» – це другий на рахунку Києва веломаршрут, його вирішено зробити кардинально іншим способом – проєктується він відрізками, в основному у складі капітальних ремонтів вулиць, і паралельно розробляється окремий проєкт їх поєднання в єдиний цілісний маршрут. Загальна довжина велосипедного маршруту «Солом’янка – Центр» складає 10 км в один бік.

Загалом передбачається влаштування більше 25 перехресть з окремими велосипедними світлофорами, що стане вагомим кроком до більш безпечної велосипедної інфраструктури міста Києва.

Фото: Фейсбук