Ніч у Києві проти 15 березня пройшла неспокійно.

Про це повідомляє КМДА та ДСНС.

Під ранок місто знову опинилося під обстрілами – пошкоджені два житлові будинки 9 та 16 поверхів у Святошинському районі, 10-поверховий житловий будинок у Подільському районі та будинок приватного сектору у Дарницькому районі. Також пошкоджено наземну будівлю станції метро «Лук’янівська».

У Святошинському районі внаслідок влучання боєприпасу в шістнадцятиповерховий житловий будинок сталися значні руйнування будівлі з подальшим загоранням з 1 по 16 поверхи. На місці події виявлено тіла двох загиблих людей, 27 громадян врятовано.

Також у Святошинському районі Києва внаслідок влучання боєприпасу в дев’ятиповерховий житловий будинок сталося незначне пошкодження будинку з подальшими незначними локальними загораннями на поверхах (останні три фотографії у дописі). О 5:36 загорання локалізовані.

Крім того, 15 березня у Подільському районі Києва внаслідок влучання боєприпасу в десятиповерховий житловий будинок сталося загорання з 1 по 5 поверхи. О 6:51 пожежу ліквідовано. Підрозділом ДСНС врятовано 1 особу, яку госпіталізовано до лікарні.

Уранці у районі Осокорків внаслідок обстрілу сталося влучання боєприпасів в двоповерховий приватний житловий будинок з подальшим загоранням.

О 6:40 пожежу ліквідовано. Жертв та постраждалих немає.

Вибуховою хвилею пошкодило фасад будівлі станції “Лукянівська” та службові приміщення.

ДОПОВНЕНО

О 9:50 ліквідували пожежу в 16-поверховому житловому будинку у Святошинському районі Києва. Займання сталося через влучення російського снаряда. Загинули 2 людини, 46 врятували, передає ДСНС.

Фото: ДСНС