Сьогодні на пленарному засіданні Київради депутати прийняли рішення «Про страхування життя та здоров’я медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я м. Києва під час виконання професійних обов’язків».

Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради.

«Мета нашого рішення – підвищення рівня соціального захисту медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я Києва. З поширенням в Україні коронавірусу, медпрацівники виконують не просто свою роботу. Вони проявляють громадянську відповідальність та людську мужність, надаючи допомогу хворим в умовах підвищеного ризику для власного здоров’я. Тому потребують особливого захисту та соціальних гарантій від міста», – зазначила співавтор рішення, депутат Київради Алла Шлапак.

У такий спосіб місто планує запровадити муніципальний пакет додаткових соціальних гарантій для медичних працівників. Департамент фінансів КМДА має розробити відповідний механізм і визначити вартість такої послуги.

Мова йде не тільки про страхування життя та здоров’я медичних працівників в умовах поширення Covid-19. Соціальні гарантії мають намір поширити загалом на виконання професійних обов’язків, на випадок захворювання, настання у зв’язку з цим інвалідності або смерті.

За рішенням депутатів, буде створена робоча група, які відпрацює механізм муніципального страхування медичних працівників. Всі фінансові інструменти мають напрацювати протягом серпня, аби до початку формування бюджету столиці на 2021 повністю мати відповідну процедуру.

Рішення підтримали 82 депутати Київради.

Фото: pixabay.com