Жителі столиціможуть надавати свої пропозиції щодо реконструкції дорожньо-транспортної інфраструктури на площі Перемоги.

Про це повідомляє Київська міська рада.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, необхідно унеможливити випадки ДТП, підвищити безпеку пішоходів й велосипедистів, а також покращити ефективність та надійність міського транспорту в цілому.

«Потрібно модернізовувати світлофори із додаванням фаз для пішоходів, а також облаштовувати острівці безпеки та інші місця захисту пішоходів. Паралельно важливо виділяти велосипедні смуги, пішохідні доріжки та усувати перепони на автошляхах. Місто має бути безпечним для всіх учасників дорожньо-транспортного руху», – зазначив Володимир Бондаренко.

Реконструкція дорожньо-транспортної інфраструктури на площі Перемоги запланована в межах проєкту «Підвищення безпеки автомобільних доріг у містах України» від Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Наявні пропозиції можна переглянути за посиланням. Кияни можуть взяти участь в опитуванні за посиланням. Збирає пропозиції Центр організації дорожнього руху.

Збір триває до 3 грудня поточного року.

Нагадаємо, у 2022-му на будівництво, реконструкції та капітальні ремонти міської інфраструктури передбачено 13,2 млрд гривень.

Фото: facebook